ТОВ “Гідротранс” – авторизований дистриб’ютор “AVTEC” (Індія) в Україні, Європі та країнах СНД.

ТОВ “Гідротранс” – авторизований дистриб’ютор “AVTEC” (Індія) в Україні, Європі та країнах СНД.

Dealer Certificate Signed Hydrotrans-001
Dealer Certificate Signed Hydrotrans-001

Birla Group є зростаючим конгломератом 8 мільярдів доларів США, який має історію довготривалих відносин з відновленими глобальними компаніями.

З понад 20 000 робітників, 24 виробничі потужності та численні патенти та нагороди, компанії Groups представлені на п’яти континентах. Ми працюємо в трьох промислових кластерах: технологія і автомобілебудування, домашня і архітектура, і здоров’я і освіта.

Наша компанія є посиленими за спільними власниками та спільними керуючими принципами, що включають фокуси на тривалий термін, нескінченні базові відносини та філантропи. Такий бізнес є перетворенням на будівлю на колективний напрямок і синергію розміру та розмаху Групи.

Про AVTEC:

AVTEC є одним із великих незалежних дизайнерів енергетичних проектів і концепції-інженерних продуктів в Індії. Входить до складу CK Birla Group – провідного світового бізнес-дому, з понад 20 000 робітників і з’єднаним оборотом 1,8 мільярда доларів США.

Маючи багаторічний досвід у виробництві, AVTEC забезпечує компетентність у всьому ланцюжку створення вартості проектування та виробництва двигунів; Трансмісія і компоненти високого позиціонування, як головки циліндрів, блоки циліндрів, колінчасті вали, кулачкові вали, кулачкові штоки та шестерні трансмісії для автомобільної, позашляхової, сільського господарства та залізничної промисловості, у сфері як фірмової продукції, так і контрактного виробництва.

Компанія слугує діяльністю відомих домашніх і глобальних автомобілів і позашляхових компаній, включаючи глобальні OEM-виробники, як Allison, Alstom, Ashok Leyland Transmission, Caterpillar, Daimler India Commercial Vehicles, Eaton, Ford India, ISUZU Motors, Punch Powertrain SANY, Volvo Eicher Commerci та багато іншого.

Домашня територія AVTEC, що займається підприємствами технічного центру в Хосур, науково-дослідні підприємства в Хосур і Пітхампур, і сучасні виробничі потужності в Хосур, Ченнаї, і Пітхампур. Усі його можливості — це TS 16949 і QS 14001, оснащені високотехнологічними технологіями та призначені для персоналу.

З його загальним R & D і розробляючий друк, який включає в себе передачу та інноваційні системи приводу через Швейцарію, засновану на дочірній компанії ASSAG, AVTEC спирається на посилення його команди клієнтів як «єдине вікно» для Powertrain у всьому світі.

 

Підрозділ позашляховиків
AVTEC є провідним представником трансмісійних агрегатів до позашляхового сегмента на домашніх і міжнародних ринках. AVTEC має бути спрямований на те, щоб рахуватися з позашляховим ринком з його широким рівнем Трансмісій для перевезень та велосипедистів для клієнтів у різних сегментах, як-от:

Будівництво
Майнінг
Обробка матеріалів
Нафтове родовище
Метро Залізниця та Залізниця
Оборона
Підприємство AVTEC світового класу в Хосурі, штат Таміл Наду, виробляє автоматичні коробки передач для їзди на велосипеді та перемиканні передач і коробки передач Powershift для позашляхових застосувань.

Завод Hosur також виробляє трансмісії вітчизняного дизайну для транспортно-розвантажувального та локомотивного обладнання, а також для деяких оборонних застосувань. Структуруються як структура господарської концепції, яка добре пристосована до того, щоб дати свій власний продукт суміші та підтримати швидшу відповідь.

Власні дослідницькі та розробні можливості AVTEC в Індії та Швейцарії зробили його єдиним індійським гравцем із можливістю постачати агрегати та компоненти для позашляхової промисловості провідним OEM-виробникам, таким як BEML, Caterpillar, Tata Hitachi, S & T Будівництво Equipment Limited, Cargotec, KION і Godrej, що включають в себе широкі рамки застосування, включаючи колісні навантажувачі, самоскиди, бурові установки, гідророзривні насоси, вилкові навантажувачі, залізничні автомобілі OHE, крани для пересіченої місцевості та багато іншого.

Компетенції R&D
Успіх AVTEC пояснюється сильним акцентом на внутрішніх дослідженнях та можливостях розробки продуктів.

AVTEC має централізований технологічний центр в Хосурі; розробка можливостей на ході Хосур і Пітхампур довкола з дизайном будинку в Світверлі. Обидва індійські центри є побудовою для покращення поточного продукту та дизайну нових продуктів для збільшення діапазону застосування. Обидва індійські центри визнані Департаментом наукових і промислових досліджень (DSIR) уряду. Індії.

Основна сила AVTEC полягає в поглинанні технологій, безперебійній інтеграції дизайну продукту, створенні прототипу, тестуванні та перевірці. Компанія пропонує повний спектр рішень для силових агрегатів (її, системи двигуна та трансмісії) та компонентів – із концепцією продукту, проектуванням, створенням прототипів, тестуванням, перевіркою та виробництвом.

Технологічні центри AVTEC є ще введені в продукцію дизайну та розвитку діяльності з новими програмами інструментів, як UG, ProE, Kiss-soft, AVL Boost, Romax, Nastran, Ansys тощо, а також власні засоби для тестування трансмісії, стенди для тестування викидів тощо.

 

Деталі продукту
Трансмісії тягування
AVTEC пропонує тривалі та надійні трансмісії для різних транспортних застосувань, таких як гірничі машини та нафтопромислове обладнання. Ці автоматичні та енергетичні перемикання мають агрегати коробки передач розроблені та розроблені для невпинної роботи в найскладніших ситуаціях і працюють в теплу територію з легкістю. Всі ці передачі є пов’язаними з власними електронними засобами управління AVTEC, системою автоматичної трансмісії (HATS). HATS пропонує революційні засоби управління з бездоганним зв’язком між машинами та іншими системами і розробляють реальний час мікроконтрольний блок з мат-оптимізованим ядром, вбудований з потужним персоналом, що сприяють високої ефективності, надійності та гнучкості.

AH8700 Series

Model name AH8700 series
Net input power 1050-1200 hp (783 kW – 895 kW)
Net Input Torque 3200-3600 Lb Ft (4339-4881 Nm)
Input speed (Max) 2300 Rpm
Speeds 7F/1R
Segment Mining, oil field

5600/6600 series

Model name 5600/6600 series
Net input power 550-710 (410 kW – 529 kW)
Net Input Torque 1750-2270 Lb Ft (2373-3078 Nm)
Input speed (Max) 2500 Rpm
Speeds 6F/1R or 2R
Segment Mining, oil field

750 Series

Model name 750 Series
Net input power 445 HP (332 kW)
Net Input Torque 1300 Lb Ft (1764 Nm)
Input speed (Max) 2500 Rpm
Speeds 5F/1R
Segment Mining, oil field

Cycling transmissions

AVTEC offers automatic and power shift cycling transmissions that have proven to meet all these expectations for tough applications such as Wheel Loaders, Motor graders, Forklifts, Rough Terrain Cranes, Railway Locomotives, etc. Cycling transmissions relentlessly perform in demanding environment and withstand continuous heavy loads. These transmissions render driver comfort by allowing easy manoeuvre of the vehicle through tough terrains.

 

 CT 100

CT100 is the most popular model in material handling segment with equal forward and reverse gear range. Manual hydraulic shift and manual electric shift is available with engine driven PTO option.

Applications: Used in Forklift, Aircraft tow tractor etc.

Model name CT100
Net input power 100 HP (74.5 kW)
Net Input Torque 221 Lb Ft (300 Nm)
Input speed (Max) 2500 Rpm
Speeds 2F/2R or 3F/3R
Segment Material handling

 AC 2000

Model name AC 2000
Net input power 175 (130 kW)
Net Input Torque 590 Lb Ft (800 Nm)
Input speed (Max) 3000 Rpm
Speeds 4F/2R or 4F/3R
Segment Material handling, construction

 

 

 

TT/TRT 2000 series

TT/TRT 2000 is a twin turbine transmission with high ST ratio available with option for output disconnect. Short and Long drop output options are also available to suit various vehicle configurations.

Applications: Used in Forklift, Aircraft tow tractor, wheel loader, cranes, track maintenance vehicle, Material Handling equipment and push back tractors etc.

Model name TT/TRT 2000
Net input power 175 (130 kW)
Net Input Torque 310Lb Ft (420 Nm)
Input speed (Max) 3000 Rpm
Speeds 2F/1R, 1F/1R or 2F/2R
Segment Material handling, construction, mining, railway segment

CRT 5633

CRT 5633 is a unique transmission with 3 forward and 3 reverse gears. This transmission is very popular in applications where large amounts of torque multiplication is required out of a small package.

Applications: Used in Wheel Loaders, Wheel Dozers, Heavy Duty Forklifts, Top-Lift Trucks, Reach Stackers and Railway 8 – wheel & 4 – wheel OHE car, utility vehicle, bridge inspection vehicle, shunting locomotive, etc.

Model name CRT 5633
Net input power 430 (320 kW)
Net Input Torque 900Lb Ft (420 Nm)
Input speed (Max) 2500 Rpm
Speeds 3F/3R
Segment Material handling, construction, railway segment

Other offerings:

AVTEC Off-highway has been successful in evaluating technologically superior products which are need of the hour. AVTEC has strategically entered certain niches which require precision engineered aggregates and solutions.

Foray into Passenger Transportation – Metro Rail Gearboxes

 Two stage helical bidirectional gearbox is designed and developed in India for metro rail and is optimally adapted to suit Electric Multiple Unit (EMU) and Mainline Electric Multiple Unit (MEMU) applications. Unique splash lubrication system ensures optimum lubrication to bearings along with fit-and-forget mechanical seals.

Model Name AMR 4000
Max commercial speed 100 kmph
Maximum power 349 kW
Max gearbox speed 4000 rpm
Max torque 1850 Nm
Max axle load 16000 Kg
Min Gearbox life 35 years
Overall reduction ratio 6.2
Max Gearbox weight 410 Kg
Operating temperature -40 °C to +50 °C

Foray into Renewable Energy – Yaw GearboxesYaw drive is an important component of the horizontal axis wind turbines. It is an integral part of the yaw drive system and ensures that the wind turbine is producing the maximal amount of electric energy at all times. It is used to keep the rotor facing into the wind as the wind direction changes.

Applications: Used in Windmills

Model Name AYG 1050
Gear Ratio 1050 ± 5%
Max Torque 55 kNm
Planetary Stages 4
Weight 350 kg (with oil)
Design Life 20 years
Oil Change Interval 5 years

Foray into Infrastructure and Construction – Transfer Cases

The ATC 3000 transfer case combines on-road handling of a rear-wheel drive with all-terrain capability. It automatically delivers precise amount of torque needed to the front and/or rear axle. By providing on-demand torque, ATC 3000 improves vehicle dynamics by increasing stability and enhancing driver comfort, whether driving off-road or on-road, in normal or difficult weather conditions.

Applications: Used in Concrete Mixers, Concrete Boom Pumps, etc. 

Model Name ATC 3000
Speeds Two
Shafts 2
Ratio 1:1 and 2.5:1
Input horsepower maximum 447 kW (600 HP)
Input Speed maximum 3000 rpm
Output Location Lower Front/ Rear
Input-Output drop 215 mm (8.46”)
Nominal input torque rating 16270 Nm (12000 lbs-ft)
Front Declutch Air Engaged
Hi/Lo Shift Spring default into high. Air shift into low.

Foray into Defence Applications –

AX350 Automatic Transmission

AX350 is an automatic transmission designed and developed for light-medium tracked vehicles with engine ratings up to 335 kW (450 HP). The AX350 has a cross-drive design that integrates steering and braking into one unit. This transmission has 4 forward and 1 reverse range and an optional second reverse range. It is equipped with fully-electronic controls for use with modern engines and a torque converter with an automatic lock-up clutch for smooth, efficient starts and stops.

Application: Used in Crawler Type Infantry Combat Vehicles

Model name AX350
Gross Input Power (Maximum) 450 HP (335 kW)
Gross Input Torque (Maximum) 1750 lb ft (2372 Nm)
Input Speed 2500 rpm
Gross Vehicle Weight (GVW) 14T – 16T
Gross Input Power (Maximum) 450 HP (335 kW)
Gross Input Torque (Maximum) 1750 lb ft (2372 Nm)

Splitter Gearboxes
Splitter gearboxes are ideal for fitting in diesel motors in order to power several hydraulic pumps. The gearboxes are available in versions for 1-3 pumps and with a number of different ratios enabling the right speed to be obtained for all pumps.

Application: Used in Advanced Towed Artillery Gun System, Refuse trucks, Special purpose vehicles, etc.

Model name ASG 360
Net input power 150 hp
Net Input Torque (Max) 360 Nm
Input speed (Max) 3000 rpm
Gear ratio of PTO 1 1.06 : 1
Gear ratio of PTO 2 1.06 : 1
Gear ratio of PTO 3 1.00 : 2.80

 

Компания AVTEC является частью «CK Birla Group»» это корпорация с оборотом 1,6 миллиардов долларов США. В корпорации «CK Birla Group» работает более чем 20 000 сотрудников, 24 производственных объекта корпорации размещены по всему миру, безупречное качество продукции подтверждается многочисленными патентами и наградами.

Компания AVTEC является одним из мировых лидеров по производству автоматических коробок переключения передач для автомобильной, внедорожной, дорожно-строительной  сельскохозяйственной, железнодорожной и аэродромной техники, и, именно, поэтому в Украине, Европе и странах СНГ компанию AVTEC представляет ООО «Гидротранс», специалисты  предприятия  имеют многолетний опыт работы с автоматическими коробками переключения передач для техники применяемой в различных отраслях.

ООО «Гидротранс» является официальным дистрибьютором компании AVTEC и осуществляет поставку автоматических коробок передач (трансмиссий) AVTEC, запасных частей, расходных материалов, фильтров масел и технических жидкостей для обеспечения безупречной, надежной и продолжительной работы.

Автоматические коробки передач AVTEC актуальны для предприятий специализирующихся на проектировании  и создания новых видов техники ее модернизации, а также осуществляющих дальнейшее сервисное сопровождение и эксплуатацию. Это заводы и предприятия изготавливающие карьерные самосвалы, в том числе сочлененные карьерные самосвалы,  тракторы, аварийные машины и машины ремонта скважин, колтьюбинговые установки, подъемные краны, железнодорожные локомотивы, мобильные буровые установки, буровые насосы.

Спектр применения и возможности  автоматических коробок передач ( трансмиссий) AVTEC очень велик и поэтому очень важен правильный  подбор в соответствии с задачами заказчика. В своей работе сертифицированные специалисты AVTEC  тесно сотрудничают с конструкторами, главными инженерами, механиками и руководителями предприятий.

Автоматические коробки перемены передач AVTEC производятся в Индии, на заводах расположенных  в  Хосуре, Чиннае  и Питампуре. Компания AVTEC является поставщиком для ряда OEM производителей таких как Allison T-, BEML, Caterpillar, Daimler, Ford, General Motors, Renault-Nissan, Tata-Jaguar и ряда других известных брендов. Очень важное значение имеет практический опыт специалистов ООО «Гидротранс» именно с АКПП Allison и непосредственно с 5000, 6000 и 700 серией, которые ранее серийно выпускались с 1985 г. по 2014 г. на заводах AVTEC