Коробки відбору потужності (КОМ) для вантажних автомобілів виробництва країн СНД

Коробки відбору потужності для вантажних автомобілів та КПП наступних виробників у країнах СНД:
Коробки відбору потужності для ЯМЗ;
Коробки відбору потужності для СААЗ;
Коробки відбору потужності для ГАЗ;
Коробки відбору потужності для КамАЗ;
Коробки відбору потужності для МАЗ;
Коробки відбору потужності для УРАЛ;
Коробки відбору потужності для «КрАЗ»;

Розвиток техніки в СРСР йшов шляхом розвитку, що значно відрізнявся від зарубіжного, що призвело до створення власних норм і стандартів, які не сумісні з західними зразками. Компанія «OMFB» орієнтована на ринок країн СНД, завдяки чому були розроблені гідравлічні компоненти, призначені спеціально для автомобілів країн СНД, що дозволило здійснювати постачання продукції «OMFB» на конвеєри автозаводів «МАЗ» і «КАМАЗ». В даний час фахівці ТОВ «ГІДРОТРАНС» можуть підібрати необхідний гідравлічний компонент (коробки відбору потужності, гідравлічні насоси: шестерні, аксіально-поршневі та ін.) під будь-яку модель вантажного автомобіля виробництва СНД.

Щодо порівняльної вартості італійської гідравліки та гідравліки виробництва країн СНД. Можна сказати що гідравліка «OMFB» буде дорожчою, ніж гідравлічні компоненти виробництва країн СНД, Китаю та Туреччини, однак таке порівняння спочатку є некоректним. Візьмемо для прикладу гідравлічний насос виробництва «OMFB», з чавунним корпусом і системою самокомпенсації, які забезпечують стабільну роботу протягом усього терміну експлуатації і бюджетний варіант, який в умовах інтенсивної експлуатації починає катастрофічно втрачати продуктивність, що в свою чергу призводить до простоїв і ремонту.

Знаючи вартість 1 години експлуатації (на прикладі здачі комерційної техніки в оренду), 1 години ремонту та 1 години простою, а також загальний термін практичної експлуатації шляхом нехитрих обчислень буде зрозуміла перевага (у тому числі і фінансова) фірмової італійської гідравліки «OMFB».

You've just added this product to the cart: